Menu:


KONTAKT

Biuro Organizacji Wypoczynku,
Wczasów Dzieci i Młodzieży
"Lech93"

ul. Św. Gertrudy 2
31-046 Kraków

czynne: od poniedziałku do piątku
w godzinach od 10.00 - 17.00

tel./fax: 012 422 86 62

e-mail: biuro@lech93.pl

Wpłaty można dokonać na konto:
98 1030 0019 0109 8530 0029 4209
w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika
oraz datę i miejsce wyjazdu

ZIMA W GÓRACH JESZCZE TRWA!!!

Zapraszamy na

JEDNODNIOWE WYJAZDY NARCIARSKIE

do Ruzomberok Ski Park Malinowe Brdo08.03.2015 (niedziela)

15.03.2015 (niedziela)


Zima2015 Zakopane Małe Ciche Bukowina Tatrzańska Rabka Zdrój Rabka ZdrójBiuro Podróży LECH93 mieści się w samym sercu Krakowa
i z sercem podchodzimy do naszej pasji jaką jest

WYPOCZYWANIE


Lech93 to niezapomniane wyjazdy integracyjne, obozy dla dzieci i młodzieży, kolonie i wycieczki szkolne

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • wycieczki szkolne

  • wyjazdy integracyjne

  • kolonie

  • obozy dla dzieci

  • obozy młodzieżowe

  • zielone szkoły

oraz kursy:
  • dla wychowawców kolonijnych

  • dla kierowników wypoczynkuWycieczki szkolne

Wycieczki szkolne stanowią doskonałą okazję do spędzenia przez dzieci miłych, atrakcyjnych i godnych zapamiętania wakacji. Organizowane przez firmę Lech93 wyjazdy odbywają się zarówno w zimę, jak i lato oraz dostarczają dzieciom niezapomnianych wrażeń i wspomnień, z których z pewnością narodzi się wiele przyjaźni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne stanowią idealną okazję do poznania się współpracowników i powstania więzi między nimi. Zazwyczaj tego rodzaju wyjazdy organizowane są jako nagroda dla pracowników za ich ciężką pracę i wywiązywanie się ze swoich zadań. Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Lech93.

Kolonie

Kolonie ostatnimi czasy cieszą się coraz większą popularnością. W czasie ich trwania dzieci mają zapewnioną profesjonalną i doświadczoną opiekę, a możliwość spędzenia czasu z rówieśnikami na zabawach i zdobywaniu wiedzy jest wręcz nieoceniona. Jedną z istotnych, dodatkowych zalet kolonii jest możliwość postawienia nacisku na ich aspekt edukacyjny - ma to odniesienie w szczególności do kolonii zagranicznych i nauki języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Lech93.

Obozy dla dzieci

Tematyczne obozy dla dzieci są świetną propozycją dla wszystkich osób, które cenią dobrą zabawę, wypoczynek i naukę poprzez rozrywkę. Wszystkie organizowane przez firmę Lech93 obozy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która ma dobry kontakt z dziećmi. Zapraszamy do skorzystania z oferty i wysłania swojej pociechy na przygodę życia.

Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe są idealnym sposobem na oderwanie młodzieży od komputera i telefonów. Oferowane przez firmę Lech93 obozy z pewnością spełnią oczekiwania osób uwielbiających sport czy taniec, jak i miłośników lenistwa i dobrej zabawy. Ciekawe programy, profesjonalna opieka i masa atrakcji – to wszystko przeżyć można na obozach organizowanych przez Lech93.